obrazoteka.pl

Dom i wnętrza

Napisy na ścianę 3d do każdego wnętrza
Wnętrza

Napisy na ścianę 3d do każdego wnętrza

Aranżacja wnętrza to spore wyzwanie. Zależnie od funkcji, jaką spełnia dane pomieszczenie, dokonujemy wyboru poszczególnych elementów wystroju, od koloru ścian począwszy, na rodzaju żarówki kończąc. Wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu stworzenie odpowiedniego klimatu, który pozwoli nam na realizację wyznaczonych celów. Niekiedy jest tak, że nasze wnętrze jest już w pełni wyposażone i mimo potrzeby zmian, nie mamy ochoty na generalny remont. W takim wypadku doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli odmienić i urozmaicić wnętrze, będą napisy na ścianę 3d.

Dla kogo i gdzie

Niezależnie od pomieszczenia, w które chcemy tchnąć odrobinę nowości, napisy 3d są propozycją dającą wiele możliwości. Jako dekoracja naścienna nie ujmą nam ani centymetra z powierzchni użytkowej, za to pozwolą na zapełnienie niewykorzystywanej do tej pory, często nudnawej, powierzchni pionowej. W ofercie wielu sklepów zajmujących się sprzedażą asortymentu przeznaczonego do dekoracji wnętrz znajdziemy przeróżne napisy, którymi udekorujemy ściany w naszym mieszkaniu, biurze, czy prowadzonej przez nas kawiarni. Nawet jeśli nie znajdziemy nic, co by nas w pełni satysfakcjonowało, możemy śmiało skierować się o pomoc do firm zajmujących się designem. Tam specjaliści stworzą projekt, który z pewnością spełni nasze wszelkie oczekiwania.

Co mówi napis?

Zależnie od miejsca, w którym wybrana przez nas ozdoba ma zawisnąć, możemy wybierać jakie przesłanie ma płynąć do jej odbiorców przez widniejące na ścianie słowa. Może ma to być zachęta to wspólnego spędzania czasu w gronie rodzinnym? Może potrzebne nam hasło, które zmotywuje nas do działania o poranku? A może ma to być po prostu radosna wiadomość, która przywoła na twarz obserwatora mimowolny uśmiech? Zależnie od miejsca, w którym chcemy umieścić niezwykłą ozdobę, wybierzmy sentencję, która będzie na nas wywierała zamierzony wpływ.
Napisy na ścianę 3d to także doskonały sposób na ozdobienie wnętrza lokalu gastronomicznego czy pensjonatu. Miłe słowa widoczne od samego wejścia na pewno wprawią nowo przybyłych w dobry nastrój i pozwolą im wczuć się w klimat odwiedzanego miejsca.
Ciekawym rozwiązaniem jest także ozdabianie ścian napisami informującymi o przeznaczeniu poszczególnych pomieszczeń. Można tutaj śmiało pozwolić sobie na obcojęzyczne słówka, takie jak francuskie „cuisine” czy na przykład włoskie „spogliatoio”. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni.

Nie tylko dla umysłu

Napisy na ścianę 3d to wspaniałe rozwiązanie dla każdego wnętrza, które nie wymaga generalnego remontu a jedynie delikatnego szlifu. Oczywiście, inwestując w jakiekolwiek akcesoria, warto zadbać, by były one najlepszej jakości i mogły przetrwać jak najdłużej. Napisy 3d, wykonywane z odpornego na ścieranie materiału, jakim jest pleksi, pozwolą cieszyć się pięknie brzmiącymi zdaniami w niezmienionej formie i kolorze przez długi czas. Co więcej, w przeciwieństwie do napisów naklejanych lub nanoszonych na powierzchnię za pomocą farby, napisy na ścianę 3d można z łatwością zdemontować i zastąpić je nowymi słowami, które będą nam towarzyszyć każdego dnia.